Последни резултати от изиграните срещи на нашите отбори

fkchirpan-fkeltemirПрез седмицата 14 ноември – 20 ноември 2016 г. се проведоха срещи на отборите на ФК Чирпан от първенствата на Областния съвет на БФС Стара Загора. В понеделник заради президентските избори се изигра в Чирпан срещата при юноши младша възраст между ФК Чирпан и ФК Розова долина (Казанлък). Двата отбора бяха съседи в класирането преди изиграването на срещата. Нашите момчета изпуснаха в последните минути победата и в крайна сметка срещата завърши 0:0.

В четвъртък от 15:00 ч. в местното дерби в Чирпан играха при юноши старша възраст ФК Чирпан и ФК ПГСС Чирпан. След слабо първо полувреме изненадващо на почивката двата отбора се прибраха при резултат 0:2 в полза на ФК ПГСС Чирпан. През втората част всичко си дойде на мястото като нашите излезнаха мобилизирани и успяха да обърнат мача до 4:2.

В събота (19 ноември) от 10:00 ч. в Чирпан децата на ФК Чирпан приеха ФК Нова Загора. Бърз гол в началните минути доведе до аванс в наша полза. Отпускане в редиците ни и две бързи атаки на гостите доведоха до обрат 1:2 след 25 минути игра. Все пак до края на полувремето успяхме да вкараме дузпа и да изравним резултата. През второто полувреме натиснахме гостите, изпуснахме и редица положения, но логичното се случи и след хубава атака успяхме да отбележим победен гол за 3:2.

Отново в събота при най-малките подг.група деца в Казанлък, местния ФК Розова долина победи нашите деца с 5:0.

Дербито при мъжете противопостави от 14:00 ч. на градския стадион в Чирпан, домакините от ФК Чирпан и гостите от ФК Елтемир Крън. След блестящо начало и отлични 35 минути нашите поведоха с 3:0. През втората част изпуснахме още няколко добри ситуации да покачим резултата, а гостите отбелязаха почетно попадение десетина минути преди края и оформиха крайното 3:1 за чирпанлии.

В неделя, 20 ноември 2016 г. в Казанлък юношите младша възраст на ФК Чирпан гостуваха на ФК Арсенал (Казанлък). След слабо първо полувреме нашите се оттеглиха на почивката с два гола пасив. Въпреки това, след почивката бяхме господари на терена и логично достигнахме до изравняване на резултата до 2:2.

На градския стадион в Чирпан в неделя се проведе кръг на футбол 7 и футбол 9. Ето и резултатите от срещите: