Голово шоу на стадиона в Чирпан

fkchirpan-madrecДнес, 18 септември 2016 г. на градския стадион в Чирпан се изигра футболната среща от третия кръг на „А“ Областна футболна група-Стара Загора между отборите на ФК Чирпан и ФК Реал (Мъдрец). Гостите, които са новаци в групата пристигнаха мобилизирани да покажат прилична игра. ФК Чирпан излезнаха подготвени и не подцениха гостуващия тим. Още в първите минути чирпанлии наложиха преса и логично стигнаха до откриване на резултата след гол на Красимир Видев в 5-та минута. Само три минути след това резултата бе покачен на 2:0 от Боян Христов. Гостите рядко достигаха до стрелкова позиция и нашия вратар в тази среща – Христо Сакев нямаше работа през тази първа част. До края на полувремето се разписаха още Красимир Видев, Георги Иванов, Ален Иванов и Делчо Гинев. Така след 45 минути игра на градския стадион в Чирпан резултатът бе 6:0 в полза на ФК Чирпан. През второто полувреме бяха направени три смени в нашия състав, като в игра влезнаха Джошкун Данаилов, Михаил Стоянов и Михаел Козарев. След няколко бързи атаки на чирпанлии резултата набъбна като точни бяха Джошкун Данаилов, Петър Нолев и Михаел Козарев. Реферът на срещата реши да не измъчва повече ФК Реал Мъдрец и свири края 10 минути преди изтичане на редовните деветдесет. През второто полувреме за нашите се разписаха Джошкун Данаилов – 4 гола, Петър Нолев и Михаел Козарев, които оформиха крайното 12:0. Чест прави на гостите, че не се бранеха като опълченци и имаха желание да покажат възможности в атака.

ФК Чирпан – ФК Реал (Мъдрец) 12:0 (голмайстори: Красимир Видев – 2 гола, Боян Христов – 1 гол, Георги Иванов – 1 гол, Ален Иванов – 1 гол, Делчо Гинев – 1 гол, Джошкун Данаилов – 4 гола, Петър Нолев – 1 гол, Михаел Козарев – 1 гол)